Cestovatelský festival Letem světem opět v Přešticích

Kam vytáhnout pohorky? Přijďtě se inspirovat na festival cestování, doprodružných výprav, exotických kultur i jídla, který se koná 21. ledna 2017 v Kulturním a komunitním centru v Přešticích.

V rámci přednášek zavítáme do himálajských oblastí s expedicí, jejímiž účastníky byli i lidé s tělesným postižením. Přednášející původem ze Zambie přiblíží kulturu této země, úchvatnou přírodu Nového Zélandu si prohlédneme díky fotografovi Jaroslavu Bouzkovi, Honza Havelka poradí, kde sjíždět divokou vodu v Ekvádoru a spisovatelka a cestovatelka Kateřina Karásková prozradí, v kterých částech světa vládnou ženy. Program bude navíc obohacen o hudební vystoupení a zábavu pro děti. Zájemci mohou navštívit bubenický workshop, vyzkoušet si výrobu africké masky či mandaly. Naleznete zde též rozličné předměty z dalekých krajů a výstavy fotografií. Program začne v hlavním sále KKC Přeštice v sobotu 21.1.2017 ve 13 hodin.

Předprodej a rezervace vstupenek na www.kzprestice.cz

Prodejní stánky:

Ruční výrobky z Afriky

Výrobky z Nepálu

Výrobky z Peru

 

Jídlo a pití zajištěno

Šálek dobrého čaje či ajurvédské kávy, kterou vám na festivale zajistí přeštická čajovna " Sedmé Nebe" v prodeji i Himalájské ajurvédské čaje, vonné tyčinky, www.cajovna-prestice.cz

Jídlo od: www.rawstlinka.cz