Afrika jinak: Autostopem

20:15 / Slávek Král

Afrika jinak - zažijte Afriku jak ji neznáte !!

Slavek Kral není žádný cestovatelský začátečník, udělal dvě cesty kolem světa stopem a na každém kontinentu strávil minimálně půl roku.

Jak si stopnout letadlo, loď, policejní auto, koně nebo pašeráky drog? Jaké to je, když vás obklíčí 200 slonů v safari? Jak náročné může být objet Mauritius na kole? Jak přespat u kolemjdoucích Masajů? Jak se dostat na místní svatbu? Jak do televize? Jak překonat malárii? Co dělat v Kibeře (slam)? Jak se dostat na školní divadelní festival? Jak přemluvit děti, aby válely sudy a zpívaly u toho českou hymnu? Jak vypadá dovolená cestovatele? Dobrovolničení na sedmi různých místech, blesk, bungee jumping nebo řízení trajektu i kamionu a brutal lowcost cestování za účelem poznání místních kultur zažiješ při video-přednášce, která vás motivuje vyjet teď hned a poznat svět. Půl roku stopování, dobrovolničení a kempování po 14ti zemích Afriky. Slávek Král cestuje jinak a jeho neskutečné příběhy vás rozhodně dostanou.

Slávek Král cestuje již 8 let. Za tu dobu stihnul být půl roku v Turecku, rok na Novém Zélandu, rok mu trvala cesta kolem světa, poté jel na půl roku do Austrálie, objel svět stopem ještě jednou a dále stopoval půl roku po Africe. Nepotřebuje moc peněz, cestuje stopem, kempuje a rád dobrovolničí. Jak sám rád říká: "Svět je bezpečné místo pro život, a rozhodně to není takové, jak nám cpou v televizi. Nastopoval jsem přes 120 000 km v 80 zemích světa a 21 státech v USA a lidi mi pořád říkají, že je to nebezpečný."

Web / FB / Ins