Koho ještě potkáte?

Centrum na podporu integrace cizinců v Plzeňském kraji 

připravilo pro návštěvníky festivalu zajímavý program Napříč kulturami!

Le Quang Dao - Zpívající nudlař

Le Quang Dao je vietnamský písničkář, do jehož repertoáru patří především naše tradiční trampské písničky, a to v češtině i ve vietnamštině. V jeho netradičním podání tak můžete slyšet například Stánky, Holubí dům či Severní vítr je krutý. Le Quang Dao se živil prodejem nudlí na festivalech, kde si jednoho dne krátil dlouho chvíli právě hraním na kytaru a dočkal se nemalého úspěchu.

Ocho Ríos

Plzeňská kapela Ocho Ríos se zvukově podobá interpretům jako Manu Chao. Hraje energickou muziku, která nenechá posluchače v klidu. Své texty zpívají ve španělštině, angličtině i češtině a v některých skladbách míchají více jazyků dohromady.

Ignis


Hudebníky kapely Ignis spojuje nejen ukrajinský původ, ale především snaha šířit ukrajinské lidové písně mimo jejich rodnou zem. Hrají národní písně ze západního, karpatského a centrálního regionu Ukrajiny a prezentují tak ukrajinskou hudbu v zahraničí. Jejich hlavním cílem je ale šířit dobrou

náladu.

Jana Da Conceicao

Tanečnice, která se věnuje populárním brazilským tancům a twerku připravila pro návštěvníky vystoupení a taneční workshop. 

Varvara Golovatina

Seminář ruského tance.

Workshopy a další program

  • Ochutnávky netradičních jídel
  • Workshop Origami
  • Debata s cizinciNa co se ještě můžete těšit?

Vystoupení Didgeridoo a Handpan

Ondřej Glogar

Čajový koutek

Lahodné čaje z různých konců světa, význačných chutí a barev.


Malování hennou pro malé i velké

FB: Henna Magdaléna

Vystoupení skupiny indického filmového tance

Taneční skupina pod vedením Mirky Gebouské ze studia MOVE IT vám zatančí na bollywoodské rytmy i romantické melodie filmových písní.


Dětský koutek

se zajímavým programem pro nejmenší . Zajišťuje Dětská skupina Božkov


Přijďte se podívat a okusit na vlastní čichové a chuťové buňky, jak se správně vaří tradiční káva z džezvy. Kromě semináře bude plzeňský kavárník Goran Jozic z Orient Coffee podávat výbornou kávu po celý den! 

Letošní rok se mohou návštěvníci těšit i na nabídku německého piva a pochutin k němu.


Chcete se zapojit do festivalu jako vystavovatel, prodejce, partner nebo nás podpořit?