O NÁS

Chceš rozšířit naše řady?

Kdo za tím vším stojí?

Štěpán Pastula

organizátor, zakladatel

Slovy našeho "řídi" je vystiženo mnohé "Již více než 10 let navštěvuji vzdálené končiny s cílem poznávat nové kultury, nová místa, nové lidi a skrze to vše poznávám i sám sebe. K čemu by to vše bylo, kdybychom tyto cesty nesdíleli a nepředávali poznatky dále! Každá zkušenost z naší "cesty životem" předaná dále, může obohatit a posunout další lidi. Festival vznikl právě pro tento účel, setkání, sdílení, čerpání nových informací, zkušeností a dovedností. Již devátým rokem plní své poslání, z čeho mám upřímnou radost."

Toto jsou slova, které od Štěpána uslyšíte na otázku proč založil Letem světem. Zeptejte se ho osobně na festivalu, co vám dalšího poví. 

www.stepas.cz, www.travelcoaching.cz


Pavel Stejskal

Grafika, web

Sníh, mráz, tma a zima. Pavel byl nejspíš v minulém životě sněhulákem. Jak jinak si vysvětlit, že nejvíce miluje země které jsou za polárním kruhem. Domluví se norsky a vždy má u sebe termosku s čajem.. Nepřekvapivě! Kromě toho hraje na příčnou flétnu a skvěle fotí.  Vytváří naši grafiku a přináší skvělé nápady.

www.vinvinstudio.com 


Lucie Dobřenská

Organizace

Úsměv Lucie zpravidla vidíte jako první, při návštěvě festivalu. Jelikož je skvělá v počítání a vítání lidí, často se pohybuje kolem vstupu. Její cestovatelské ambice dalece přesahují průměr populace v ČR a její cestovatelský deníček se každým rokem krásně rozšiřuje. Ráda fotí a objevuje nová místa.  Martin Pávek

Organizace

Martin je člověk, který stál u zrodu festivalu Letem světem a již 10 rokem, ať již aktivně, či pasivně, s ním žije. Jednou z Martinovo velkých vášní v životě se stalo poznání a studium indiánských etnik a zaniklých kultur světa. Již pět let se věnuje cestování a později průvodcovství po tajemném Peru, kde několikrát do roka navštěvuje Amazonii a její domorodé obyvatele.


A mnoho dalších z řad lidí souznících s festivalem!

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu