O NÁS

Chceš rozšířit naše řady? Sháníme dobrovolníky pro jednotlivé festivaly.

Kdo za tím vším stojí?

Štěpán Pastula

organizátor, zakladatel

"Již více než 10 let navštěvuji vzdálené končiny s cílem poznávat nové kultury, nová místa, nové lidi a skrze to vše poznávám i sám sebe. K čemu by to vše bylo, kdybychom tyto cesty nesdíleli a nepředávali poznatky dále! Každá zkušenost z naší "cesty životem" předaná dále, může obohatit a posunout další lidi. Festival vznikl právě pro tento účel, setkání, sdílení, čerpání nových informací, zkušeností a dovedností. Již devátým rokem plní své poslání, za což mám upřímnou radost." To jsou slova, které od Štěpána uslyšíte na otázku proč založil Letem světem. Zeptejte se ho osobně na festivalu, co vám dalšího poví. 

www.stepas.cz, www.travelcoaching.cz


Pavel Stejskal

Grafika, web

Sníh, mráz, tma a zima. Pavel byl nejspíš v minulém životě sněhulákem. Jak jinak si vysvětlit, že nejvíce miluje země které jsou za polárním kruhem. Domluví se norsky a vždy má u sebe termosku s čajem.. Nepřekvapivě! Kromě toho hraje na příčnou flétnu a skvěle fotí.  Vytváří naši grafiku a přináší skvělé nápady.  


Lucie Dobřenská

Organizace

Úsměv Lucie zpravidla vidíte jako první, při návštěvě festivalu. Jelikož je skvělá v počítání a vítání lidí, často se pohybuje kolem vstupu. Její cestovatelské ambice dalece přesahují průměr populace v ČR a její cestovatelský deníček se každým rokem krásně rozšiřuje. Ráda fotí a objevuje nová místa.  


Jan Hosnedl

Organizace, GFK

Zástupce ředitele na Gymnáziu Františka Křižíka v Plzni. Vyrostl na knížkách Jaroslava Foglara a Otakara Batličky, ale také Richarda Halliburtona či Thora Heyerdahla, 11 let strávil v oddílu vodních skautů. Zajímá se o atmosférickou optiku a polární záře, dílo malíře Bohumila Bimby Konečného. Organizátor výstav a besed. Procestoval Evropu od Albánie po Laponsko, podíval se i do vysněné Jižní Ameriky.


Veronika Fialová

Organizace, program na školách,

Verča je s festivalem Letem světem spojená od jeho počátků. Baví ji setkávání s inspirativními lidmi, jimiž cestovatelé bezpochyby jsou. Ráda čte, cvičí a spí.  Dříve též velmi ráda cestovala, a navštívila Izrael, Island a mnoho dalších zemí. Její nejdelší a nejhezčí dovolená však skončila před šesti lety, trvala tři roky a trávila ji doma, protože to byla dovolená mateřská.


Kristýna Bartošová

propagace, organizace

Kristýna obohacuje tým organizátorů od roku 2016. Její nadšení pro cestování a k Blízkému východu se nezapře. Ráda cestuje, jí a fotí.


Marta Štolfová

organizace, partneři

Lucie Šefčíková

PR, emaiing


Martin Pávek

Organizace

Martin je člověk, který stál u zrodu festivalu Letem světem a již 9 rokem, ať již aktivně, či pasivně, s ním žije. Jednou z Martinovo velkých vášní v životě se stalo poznání a studium indiánských etnik a zaniklých kultur světa. Již pět let se věnuje cestování a později průvodcovství po tajemném Peru, kde několikrát do roka navštěvuje Amazonii a její domorodé obyvatele.


A mnoho dalších z řad lidí souznících s festivalem!

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu