Zajímá vás, jak se točil dokument Století Miroslava Zikmunda a chcete nahlédnout pod cestovatelskou kapotu legendární dvojice Hanzelky a Zikmunda v rámci projektu Zikmund 100?
Chcete se vydat do Keni, Káhiry, Malého Tibetu, Indie, DR Konga, Ekvádoru nebo se rovnou inspirovat cestou kolem světa? Na festivalu toto vše najdete. Hlavní program tvoří komentované fotoprojekce cestovatelů, dobrodruhů, fotografů a dalších hostů. Uvidíte taneční vystoupení, výstavy fotografií, můžete ochutnat exotické pokrmy a nápoje, zúčastnit se workshopů, prohlédnout si prodejní stánky a samozřejmě se také těšit na společná setkání se zajímavými osobnostmi. Festival je určen nejen pro zkušené cestovatele, ale i pro širokou veřejnost. Všichni zde načerpají inspiraci, naleznou zajímavé tipy a postřehy Těšíme se na společnou festivalovou cestu.

×

Chcete včas obdržet aktuální program a případné novinky na Váš email?

  • Jedenkrát až třikrát do měsíce Vám budeme zasílat aktuální informace o nových článcích, nabídku Cest a doporučení na zajímavé akce. Měsíc před termínem festivalu zasíláme dvakrát týdně bližší informace k festivalovému dění. Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás na prvním místě! Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.
Odebírat novinky
OKOKS