VYSTAVOVATELÉ, PRODEJCI A PARTNEŘI

Kavárna Orient Coffee

Můžete se těšit na výbornou kávu od našeho kávového guru Gorana. Goran a jeho tým uvítá všechny milovníky kávy, kteří si chtějí vychutnat vůni Orientu. budou pro vás připravené chutě a vůně dálek, které najdete nejen v kávových nápojích.


A s kým se ještě potkáte na místě?

 

Prodejní stánek

Originální rukodělné produkty z Indie. Vše pochází z malých rodinných dílen a manufaktur, které jsme osobně navštívili. Dekorativní polštáře, koberce, ručně malované nádobí, kosmetické tašky, indické šátky, designové batohy a pouzdra na notebooky, indický nábytek z mangového a akáciového dřeva. Ověřeno indology.

Část výrobků pochází z dílen neziskové organizace pro znevýhodněné indické ženy. Více zde

Řemeslný pivovar

Opět se můžete těšit na výborná piva našeho oblíbeného plzeňského pivovaru. Pivo pochází z pivovaru, který se nachází nedaleko místa konání festivalu. Můžete si dát pivo na místě a využít i možnosti návštěvy nedaleké pivovarské hospůdky. Pivo Raven není filtrované ani pasterizované.

Letošní rok máme i vlastní festivalový cestovatelský speciál! Máte se na co těšit.

Nebudou chybět ani letos! Radosti z Nepálu přijedou se svým stánkem a nabídkou ručně vyráběných produktů z malých rodinných nepálských dílen. Přináší návštěvníkům možnost se potěšit s produkty, které mají duši a příběh.

"Nepálci jsou velmi zruční, vynalézaví a pokorní. Proto nás velmi těší, že můžeme jejich práci šířit dál a skvělý pocit při užívání jejich produktů sdílet s Vámi! Namaste!" Verunka Pešíková

Prodejní stánek

A postupně přidáváme další...

  • Máte zájem se zapojit do festivalu prodejním stánkem, prezentační výstavou nebo jiným způsobem?
  • Chcete se stát partnerem festivalu a podpořit nás?
  • Chcete-li být součástí programu jako účinkující  (přednáška, workshop, vystoupení, dílnička) registrujte se zde

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Děkujeme.