SeminářeSobota 3.3. od 11:45

Seminář základy hraní na Didgeridoo

Workshop doporučujeme všem, začátečníkům i pokročilým, kdo mají zájem si vyzkoušet základy, či pokročilé techniky hry na tento tradiční domorodý australský hudební nástroj.

Workshop je rozdělen do několika částí, v první části se seznámíme s didgeridoo, vysvětlíme si základní nauku a odebereme se spolu do země aborigenes. V druhé části se naučíme základní techniky hry . Třetí část bude věnovaná pokročilým hráčům. Čtvrtá část je věnovaná skupinovému hraní a meditaci.

Lektor: Ondřej Glogar

Příplatek za seminář 100,- Kč

Nutná rezervace místa (kapacita 15 osob)


Sobota 3.3. od 13:30


Seminář výroby

barefootových sandálů

Přijďte si vyrobit své první barefootové sandálky! Nápadité, pohodlné, ideální na cesty a hlavně jednoduché na výrobu.
Potřebný materiál a nářadí bude připraven na místě a instruktáž ráda poskytnu. Z důvodu omezené kapacity poprosím o rezervaci.

Lektorka: Kristýna Bartošová

Příplatek za seminář 350,- Kč (zahrnuje materiál, zapůjčení nástrojů a milou instruktáž)

Nutná rezervace místa (kapacita 20 osob)


Sobota 3.3. od 15:15

Není třeba registrace předem

Kung-fu a čínská medicína

Zajímají vás bojová umění? Chtěli by jste se ubránit? Máte rádi pohyb? Pak právě vy si můžete přijít vyzkoušet Hung ka kung fu. Sifu David Šejna se věnuje Kung fu a stylu Hung ka přes 25 let a je osobním žákem velmistra Lam Chun Singa. Ukáže vám, jak tento styl funguje, co se v něm učí, jak se efektivně ubránit útočníkovi se zbraní i bez ní, ale také tradiční Čchi kung, který má kořeny v legendárním klášteře Šaolin a je tak starší více než tisíc let.

https://www.hungkakungfu.cz


Sobota 3.3. od 17:00

Kapacita naplněna

Seminář hraní na Handpan pro začátečníky

Tento seminář je plně věnovaný začátečníkům a lidem, kteří se chtějí s nástrojem osobně seznámit a naučit se základní a i rytmické prvky prvotní hry na tento kouzelný nástroj.

Handpan workshop je speciální proto, že každý účastník dostane na celou dobu kurzu vlastní osobní nástroj, na který se bude učit.
Výuka bude probíhat na nástrojích značky Djangar Pans a Singing Steel. Popřípadě i vaše osobní nástroje. Některé kousky budou volné na prodej pro případné zájemce.

Lektor: Ondřej Glogar

Příplatek za seminář 200,- Kč

Nutná rezervace místa (kapacita 10 osob)


Sobota 3.3. od 19:30

Peru - Andský rituál Inka

Meditační rituál horského šamanismu, užívaný od pradávných dob kulturami Inků až do dnes používá
na ceremoniích šamanské tradiční prvky, jako je kouř posvátného dřeva Palo Santo, kameny a zvuky originálních nástrojů starých indiánských kultur. S úvodem do starých šamanských tradic indiánů a krátkém povídání o zajímavých místech přejdeme k vlastnímu Andskému rituálu.

Lektor: Martin Pávek www.amazonia-spirit.com

Příplatek za seminář 50,- Kč


Dále připravujeme:


  • Seminář Život s kávou
  • Seminář výroby Origami
  • Taneční workshop